КОНТАКТЫ

  • Life   093-699-17-84 (Viber)
  • МТС 066-350-93-87

РЕЖИМ РАБОТЫ 

Пн. - Пт. с 9.00 до 19.00

Корзина

Корзина пуста
bannerbanner

Прилади TFA - знижки літа 2019

08.06.2019

Вигідні покупки цього літа можливі! Термометри TFA - надійні прилади для дому та офісу з гарантією 12 місяців на електронні прилади і 3 роки на механіку.

У продажу термометри кімнатні, термометри для вулиці та приміщення, термогігрометри, садові термометри. Всі ці прилади можна купити за вигідною ціною і вимірювати температуру і вологість в будинку, на вулиці, в басейні, в морозильній камері, в акваріумі тощо.

Купити термометр ви можете перебуваючи в будь-якій точці України. Ми робимо відправки Новою поштою. Швидкі та безпечні покупки в нашому Інтернет-магазині гарантуємо!

____________________

Выгодные покупки этим летом возможны! Термометры TFA - надежные приборы для дома и офиса с гарантией 12 месяцев на электронные приборы и 3 года на механику.

В продаже термометры комнатные, термометры для комнаты и улицы, термогигрометры, садовые термометры. Все эти приборы можно купить по выгодной цене и измерять температуру и влажность в доме, на улице, в морозильной камере, в аквариуме и пр.

Купить термометр вы можете находясь в любой точке Украины. Мы делаем отправки Новой почтой. Быстрые и безопасные покупки в нашем Интернет-магазине гарантируем!